Odvjetnički zborovi

  • Telefon:
  • +385(0)43/220-421
  • Fax:
  • +385(0)43/220-421
  • e-mail:
  • bjelovar@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički Zbor Bjelovar
    Ulica Vatroslava Lisinskog 4
  • 43000, Bjelovar
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)35/449030
  • Fax:
  • +385(0)35/400941
  • e-mail:
  • slavonski.brod@hok-cba.hr
  • ,
  • e-mail:
  • kresimir.bogdan@sb.t-com.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički Zbor Brodsko-posavske županije
    Trg pobjede 26
  • 35000, Slavonski Brod
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)20/437076
  • Fax:
  • +385(0)20/436099
  • e-mail:
  • dubrovnik@hok-cba.hr
  • ,
  • e-mail:
  • info@orlic.eu
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Dubrovnik
    Vukovarska ul. 26
  • 20000 , Dubrovnik
  • Hrvatska
 
  • Predsjednik zbora:
  • Radivoj Mačešić-Biscuoli
  • Tajnik/ca:
  • Branka Orihovac
  • Telefon:
  • +385(0)52/544-487
  • Fax:
  • +385(0)52/544-487
  • e-mail:
  • pula@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Istra
    Ciscuttijeva ulica 15
  • 52100, Pula
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)47/411-179
  • Fax:
  • +385(0)47/416-899
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Karlovac
    Ulica Nikole Tesle 3
  • 47000, Karlovac
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)48/682-505
  • Fax:
  • +385(0)48/413-157
  • e-mail:
  • koprivnica@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Koprivničko-križevačke županije
    Ulica Josipa Vargovića 2
  • 48000, Koprivnica
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)31/202-100
  • Fax:
  • +385(0)31/202-101
  • e-mail:
  • osijek@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Osijek
    Europska avenija 20
  • 31000, Osijek
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)34/274-210
  • Fax:
  • +385(0)34/271-920
  • e-mail:
  • pozega@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Požega
    Ulica Matije Gupca 4
  • 34000, Požega
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)22/212-340
  • Fax:
  • +385(0)22/217-244
  • e-mail:
  • sibenik@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Šibenik
    Ulica fra Jerolima Milete 10
  • 22000, Šibenik
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)44/523-064
  • e-mail:
  • sisak@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Sisak
    Ul. dr. Ante Starčevića 40
  • 44000, Sisak
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)21/360-777
  • Fax:
  • +385(0)21/314-266
  • e-mail:
  • split@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Splitsko-dalmatinske županije
    Ulica Zrinsko Frankopanska 8
  • 21000, Split
  • Hrvatska
 
  • Predsjednik zbora:
  • mr.sc Andreja Fileš-Ružić
  • Tajnik/ca:
  • Natalija Lehman
  • Telefon:
  • +385(0)42/215-225
  • e-mail:
  • varazdin@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Varaždin
    Zagrebačka ulica 51
  • 42000, Varaždin
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)32/416-954
  • Fax:
  • +385(0)32/413-157
  • e-mail:
  • vukovar@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Vukovarsko-srijemske županije
    Andrije Hebranga 1
  • 32000, Vukovar
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)23/250-738
  • Fax:
  • +385(0)23/250-255
  • e-mail:
  • zadar@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Zadar
    Brne Krnarutića 2
  • 23000, Zadar
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)1/6171-300
  • Fax:
  • +385(0)1/6171-264
  • e-mail:
  • zagreb@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Odvjetnički zbor Zagreb
    Koturaška cesta 53
  • 10000, Zagreb
  • Hrvatska
 
  • Telefon:
  • +385(0)51/214-055
  • Fax:
  • +385(0)51/320-423
  • e-mail:
  • rijeka@hok-cba.hr
  • Adresa zbora:
  • Riječki odvjetnički zbor
    Jedrarska 5
  • 51000, Rijeka
  • Hrvatska